%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره پبش از ازدواج

مشاوره طلاق

زوج درمانی

خانواده درمانی

درمانهای فردی

ارزیابی هوش و شخصیت

کد نظام پزشکی

1487

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بزرگمهر جنوبی22

آدرس:

مشهد، بزرگمهر جنوبی22، پلاک 10، طبقه دوم

تلفن:05137684966

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حمید قربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حمید قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بزرگمهر جنوبی22
حمید قربانی
حمید قربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمید قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمید قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمید قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمید قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمید قربانی کجا است؟
دکترحمید قربانی مطب بزرگمهر جنوبی22 مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب حمید قربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا حمید قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمید قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید قربانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمید قربانی چه زمانی است؟
دکتر حمید قربانی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمید قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمید قربانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به حمید قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمید قربانی 5 از 5 است.

درباره حمید قربانیدکترحمید قربانی hamid ghorbani از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب حمید قربانی در مشهد، بزرگمهر جنوبی22، پلاک 10، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمید قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137684966 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمید قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمید قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمید قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمید قربانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمید قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.