دکتر رضا قرایی جمعه یی

دکتر رضا قرایی جمعه یی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

طب نوزادی و پیرامون تولد
مشهد

کد نظام پزشکی

56013

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۳، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول

تلفن:05138475904

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا قرایی جمعه یی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر رضا قرایی جمعه یی
دکتر رضا قرایی جمعه یی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا قرایی جمعه یی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا قرایی جمعه یی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا قرایی جمعه یی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا قرایی جمعه یی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا قرایی جمعه یی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قرایی جمعه یی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی کجا است؟
دکتررضا قرایی جمعه یی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا قرایی جمعه یی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قرایی جمعه یی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا قرایی جمعه یی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا قرایی جمعه یی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا قرایی جمعه یی چه زمانی است؟
دکتر رضا قرایی جمعه یی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا قرایی جمعه یی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا قرایی جمعه یی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا قرایی جمعه یی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا قرایی جمعه یی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا قرایی جمعه ییدکتررضا قرایی جمعه یی dr reza gharaei jomehei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی در مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۳، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا قرایی جمعه یی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138475904 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا قرایی جمعه یی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا قرایی جمعه یی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا قرایی جمعه یی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا قرایی جمعه یی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا قرایی جمعه یی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.