علی اسدی

علی اسدی

کارشناس تغذیه

کد نظام پزشکی

ت-5891
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به علی اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران علی اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

راضی بودم. پس از مشورت با مشاوره ایشان رژیم جدید میگیرم.

انتخاب نوع نوبت گیری از علی اسدی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت علی اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد علی اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت علی اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل علی اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب علی اسدی کجا است؟
دکتر علی اسدی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا علی اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
علی اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اسدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد علی اسدی چه زمانی است؟
دکتر علی اسدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل علی اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از علی اسدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به علی اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی علی اسدی 5 از 5 است.

درباره علی اسدیدکتر علی اسدی ali asadi از دکترهای متخصص تغذیه هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب علی اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام علی اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی علی اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط علی اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از علی اسدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد علی اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.