دکتر ارسلان بابایی

دکتر ارسلان بابایی

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

۱۲۱۸۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی برج آذربایجان، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه اول

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفده شهریور جدید
ملاحظات

لطفا 15 دقیقه قبل از زمان نوبت در مطب حضور داشته باشید.با سپاس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ارسلان بابایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر ارسلان بابایی
دکتر ارسلان بابایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارسلان بابایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارسلان بابایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارسلان بابایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارسلان بابایی چقدر است؟
هزینه ویزیت ارسلان بابایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان بابایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارسلان بابایی کجا است؟
دکتر ارسلان بابایی 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ارسلان بابایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ارسلان بابایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان بابایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارسلان بابایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارسلان بابایی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارسلان بابایی چه زمانی است؟
دکتر ارسلان بابایی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان بابایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارسلان بابایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ارسلان بابایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارسلان بابایی 0 از 5 است.

درباره دکتر ارسلان بابایی

دکتر ارسلان بابایی dr arsalan babaei از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر ارسلان بابایی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی برج آذربایجان، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارسلان بابایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135532689 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارسلان بابایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارسلان بابایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارسلان بابایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارسلان بابایی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارسلان بابایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.