دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد)

دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد)

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

الاستوگرافی کبد
شیراز

کد نظام پزشکی

57051ب پ
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

الاستوگرافی کبد
 

تشخیص زودرس و کم عارضه آسیب های کبدی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سلامت
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و حاذق

جابر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک مهربان و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد)
نوبت مطب خیابان اردیبهشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) کجا است؟
دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد)دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) dr seyyed alireza taghavii از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) در شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326671-07132326672 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا تقوی (الاستوگرافی کبد) مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.