دکتر امیر قادی پاشا

دکتر امیر قادی پاشا

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

102762

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12

تلفن:02166248773

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر قادی پاشا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیر قادی پاشا
نوبت مطب یافت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر قادی پاشا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر قادی پاشا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر قادی پاشا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر قادی پاشا چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر قادی پاشا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قادی پاشا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر قادی پاشا کجا است؟
دکتر امیر قادی پاشا 1 مطب در مطب یافت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر قادی پاشا را ببینید.
+
آیا دکتر امیر قادی پاشا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قادی پاشا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر قادی پاشا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر قادی پاشا متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر قادی پاشا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر قادی پاشا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قادی پاشا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر قادی پاشا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیر قادی پاشا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر قادی پاشا 0 از 5 است.

درباره دکتر امیر قادی پاشادکتر امیر قادی پاشا dr amir ghadi pasha از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر امیر قادی پاشا در تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر قادی پاشا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166248773 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر قادی پاشا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر قادی پاشا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر قادی پاشا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر قادی پاشا متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر قادی پاشا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.