دکتر سید علیرضا منیری

دکتر سید علیرضا منیری

تخصص قلب و عروق

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اکو کاردیوگرافی ، آنژیوگرافی ، تست ورزش ، نوار قلب ، هولتر فشارخون ،هولتر ضربان قلب و abi در مطب انجام میگیرد.
 

کد نظام پزشکی

۸۲۱۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، بعد از تقاطع اردیبهشت و فلسطین، روبه روی کلینیک پلک دکتر باقری، ساختمان امیران، طبقه سوم، واحد 8

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص)

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، ابتدای بلوار دوستان، مجتمع الوند، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید علیرضا منیری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص)
ملاحظات

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.

مطب معالی آباد
دکتر سید علیرضا منیری
دکتر سید علیرضا منیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا منیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا منیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا منیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا منیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا منیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا منیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا منیری کجا است؟
دکتر سید علیرضا منیری 3 مطب در مطب خیابان اردیبهشت و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) و مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا منیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا منیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا منیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا منیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا منیری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا منیری چه زمانی است؟
دکتر سید علیرضا منیری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا منیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا منیری چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سید علیرضا منیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا منیری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا منیری

دکتر سید علیرضا منیری dr seyed alireza moniri از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر سید علیرضا منیری در شیراز، خیابان اردیبهشت، بعد از تقاطع اردیبهشت و فلسطین، روبه روی کلینیک پلک دکتر باقری، ساختمان امیران، طبقه سوم، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا منیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09352457075,09377328171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا منیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا منیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا منیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا منیری تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا منیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.