دکتر جعفر رضایی طالقانی

دکتر جعفر رضایی طالقانی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

33542

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شهدا، پلاک 22، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 3 واحد 15

تلفن:02188845410

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر رضایی طالقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جعفر رضایی طالقانی
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شهدا، پلاک 22، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 3 واحد 15
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر رضایی طالقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر رضایی طالقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر رضایی طالقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر رضایی طالقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر رضایی طالقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رضایی طالقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی کجا است؟
دکتر جعفر رضایی طالقانی 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جعفر رضایی طالقانی را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر رضایی طالقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رضایی طالقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر رضایی طالقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر رضایی طالقانی چه زمانی است؟
دکتر جعفر رضایی طالقانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رضایی طالقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر رضایی طالقانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جعفر رضایی طالقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر رضایی طالقانی 0 از 5 است.

درباره دکتر جعفر رضایی طالقانیدکتر جعفر رضایی طالقانی dr jafar rezaei taleghani از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شهدا، پلاک 22، ساختمان پزشکان آرین، طبقه 3 واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188845410 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر رضایی طالقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر رضایی طالقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر رضایی طالقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر رضایی طالقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.