پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان زایمان نازایی و زیبایی

دارای بورد تخصصی

جراحی های زیبایی

کف لگن

لاپاروسکوپی

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

مشاوره قبل از ازدواج و بارداری 

کد نظام پزشکی

۸۲۱۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا لطیفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا لطیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...
مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا لطیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا لطیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا لطیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا لطیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا لطیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا لطیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا لطیفی کجا است؟
دکتر مینا لطیفی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر مینا لطیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا لطیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا لطیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا لطیفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا لطیفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینا لطیفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا لطیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا لطیفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مینا لطیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا لطیفی 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا لطیفیدکتر مینا لطیفی dr mina latifi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا لطیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا لطیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا لطیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا لطیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا لطیفی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا لطیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.