%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۱۷۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

قزوین، خیابان بوعلی، روبروی بیمارستان بوعلی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی فرض مهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی فرض مهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۱۰۰
۱۹ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی فرض مهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی فرض مهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی فرض مهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی فرض مهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی فرض مهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرض مهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی فرض مهدی کجا است؟
دکتر مهدی فرض مهدی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی فرض مهدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی فرض مهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرض مهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی فرض مهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی فرض مهدی متخصص ریه و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی فرض مهدی چه زمانی است؟
دکتر مهدی فرض مهدی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی فرض مهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی فرض مهدی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر مهدی فرض مهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی فرض مهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی فرض مهدیدکتر مهدی فرض مهدی dr mahdi farz mahdi از دکترهای متخصص فوق تخصص ریه قزوین هستند. مطب دکتر مهدی فرض مهدی در قزوین، خیابان بوعلی، روبروی بیمارستان بوعلی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی فرض مهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833236264,09919251799 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی فرض مهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی فرض مهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی فرض مهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی فرض مهدی فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص ریه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی فرض مهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.