زیبا عباس لو

زیبا عباس لو

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت
کرج

کد نظام پزشکی

3334

درباره‌پزشک

مشاوره فردی، مشاوره زوج درمانی، تست شخصیت، مشاوره خانوادگی، مشاوره ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب حصارک

آدرس:

45 متری گلشهر ،مابین خیابان افتخاری و صفاریان، ساختمان صادقیه ، طبقه دوم، واحد 3

تلفن:09106293831

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زیبا عباس لو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زیبا عباس لو


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زیبا عباس لو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا عباس لو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زیبا عباس لو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زیبا عباس لو چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا عباس لو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زیبا عباس لو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زیبا عباس لو کجا است؟
دکتر زیبا عباس لو 1 مطب در مطب حصارک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زیبا عباس لو را ببینید.
+
آیا زیبا عباس لو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا عباس لو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زیبا عباس لو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا عباس لو متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زیبا عباس لو چه زمانی است؟
دکتر زیبا عباس لو از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زیبا عباس لو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زیبا عباس لو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زیبا عباس لو رای داده‌اند. میانگین امتیازی زیبا عباس لو 0 از 5 است.

درباره زیبا عباس لودکتر زیبا عباس لو ziba abbaslou از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب زیبا عباس لو در 45 متری گلشهر ،مابین خیابان افتخاری و صفاریان، ساختمان صادقیه ، طبقه دوم، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زیبا عباس لو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09106293831 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زیبا عباس لو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زیبا عباس لو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زیبا عباس لو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زیبا عباس لو متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زیبا عباس لو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.