مجید ریخته گر

مجید ریخته گر

کارشناس فیزیوتراپی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ف3310
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان مصلا

آدرس:

اصفهان،چهار راه فرایبورگ،ابتدای خیابان مصلا ،کوچه 28 ( شهیدبهشتی ) فیزیورادان

تلفن:09135384711

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مجید ریخته گر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مجید ریخته گر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حریر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده پزشک دلسوز و باتجربه ای بودند🙏

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی هزینه درمانشون برای من زیاده من از عهدش بر نمیام.

انتخاب نوع نوبت گیری از مجید ریخته گر
نوبت مطب خیابان مصلا
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان،چهار راه فرایبورگ،ابتدای خیابان مصلا ،کوچه 28 ( شهیدبهشتی ) فیزیورادان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجید ریخته گر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید ریخته گر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید ریخته گر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجید ریخته گر چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید ریخته گر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید ریخته گر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجید ریخته گر کجا است؟
دکتر مجید ریخته گر 1 مطب در مطب خیابان مصلا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجید ریخته گر را ببینید.
+
آیا مجید ریخته گر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ریخته گر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجید ریخته گر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید ریخته گر متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید ریخته گر چه زمانی است؟
دکتر مجید ریخته گر از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجید ریخته گر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید ریخته گر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به مجید ریخته گر رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید ریخته گر 5 از 5 است.

درباره مجید ریخته گردکتر مجید ریخته گر dr majid rikhtegar از دکترهای متخصص فیزیوتراپی اصفهان هستند. مطب مجید ریخته گر در اصفهان،چهار راه فرایبورگ،ابتدای خیابان مصلا ،کوچه 28 ( شهیدبهشتی ) فیزیورادان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید ریخته گر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135384711 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید ریخته گر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید ریخته گر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید ریخته گر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید ریخته گر متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید ریخته گر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.