دکتر آزاده محبی

دکتر آزاده محبی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کرمان

کد نظام پزشکی

104172

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه، استادیار

عضو انجمن متخصصین پوست ایران و اروپا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان ایرانیان، طبقه 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده محبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده محبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده محبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده محبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده محبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده محبی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده محبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده محبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده محبی کجا است؟
دکتر آزاده محبی 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده محبی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده محبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده محبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده محبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده محبی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده محبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آزاده محبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده محبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده محبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزاده محبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده محبی 0 از 5 است.

درباره دکتر آزاده محبیدکتر آزاده محبی dr azadeh mohebi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کرمان هستند. مطب دکتر آزاده محبی در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان ایرانیان، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده محبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09106871445-03432483066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده محبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده محبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده محبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده محبی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده محبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.