نازنین زینالی

نازنین زینالی

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-۳۹۸۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به پارک شرافت، ساختمان دیبا، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نازنین زینالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
نازنین زینالی
نازنین زینالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نازنین زینالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین زینالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نازنین زینالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نازنین زینالی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین زینالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نازنین زینالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نازنین زینالی کجا است؟
دکتر نازنین زینالی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نازنین زینالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نازنین زینالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین زینالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نازنین زینالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین زینالی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نازنین زینالی چه زمانی است؟
دکتر نازنین زینالی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نازنین زینالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نازنین زینالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نازنین زینالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نازنین زینالی 0 از 5 است.

درباره نازنین زینالینازنین زینالی nazanin zeinali از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب نازنین زینالی در کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به پارک شرافت، ساختمان دیبا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نازنین زینالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09195866859 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نازنین زینالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نازنین زینالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نازنین زینالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نازنین زینالی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نازنین زینالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.