دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهرام همتیان

دکتر شهرام همتیان

تخصص ارتوپدی

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

47645
%93
پیشنهاد(از 110 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان، طبقه دوم، واحد 22

تلفن:03145278883

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

پوکی استخوان (استئوپروز)خار پاشنهجراحی ACLدرد آرنجدرد رانلغزش دیسکآرتروز (استئوآرتریت)استخوان و مفاصلفاشیت کف پاآسیب های بازوکف پای صاففشار همسترینگ (همسترینگ کشیده)گودی کمرپارگی تاندون آشیلآسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)آرترودز (خشک کردن مفصل)آرتروسکوپیبونیون (انحراف شست پا)بورسیتترمیم غضروف شارکوت ماری توثشکستگی استخوان ترقوهآرتروز آرنجدرد پادرد استخوان لگن و باسن (کرنش گلوتئال)آسیب کشاله رانانگشت چکشیآرتریت پا و مچ پادیسک کمردیسک گردنآب درمانیآسیب ها و مشکلات لگنتعویض مفصل لگن و رانالتهاب مفاصلآرتریت سپتیکتزریق مفصلدرد مفاصلزانو دردپارگی مینیسکگردن دردجراحی استئوتومیدررفتگی مفصل شانهمصدومیت ورزشیتزریق مفصل اولتراسوندشکستگی مچ دستشکستگی مچ پاپارگی عضلات و کشیدگی ساقشکستگی لگندر رفتگی مفصلدر رفتگی زانوشکستگی زانوتعویض مفصل زانوهالوکس والگوسجراحی زانوجراحی لگن و رانجراحی شانه و آرنججراحی پا و مچ پاجراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام همتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام همتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 110 کاربر)

%93
102 کاربر از 110 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  35 نفر
 • 15-45 دقیقه
  44 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

حدیث
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر عالی هستند.هم تشخیصشون هم اخلاقشون

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوب و خوش برخورد هستند.

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش برخورد بودند و داروی اضافه نمی نویسند

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر باحوصله میباشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرام همتیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فردوسی
شاهین شهر - شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان، طبقه دوم، واحد 22


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام همتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام همتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام همتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام همتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام همتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام همتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام همتیان کجا است؟
دکتر شهرام همتیان 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام همتیان را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام همتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام همتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام همتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام همتیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام همتیان چه زمانی است؟
دکتر شهرام همتیان از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام همتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام همتیان چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر شهرام همتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام همتیان 5 از 5 است.
درباره دکتر شهرام همتیان


دکتر شهرام همتیان dr shahram hematiyan از دکترهای متخصص ارتوپدی شاهین شهر هستند. مطب دکتر شهرام همتیان در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان، طبقه دوم، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام همتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145278883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام همتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام همتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام همتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام همتیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام همتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.