دکتر فریبرز مصطفوی

دکتر فریبرز مصطفوی

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

۱۳۴۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان ۶۰

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر فریبرز مصطفوی
دکتر فریبرز مصطفوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبرز مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبرز مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبرز مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبرز مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبرز مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبرز مصطفوی کجا است؟
دکتر فریبرز مصطفوی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبرز مصطفوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبرز مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبرز مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبرز مصطفوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبرز مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر فریبرز مصطفوی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبرز مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریبرز مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبرز مصطفوی 0 از 5 است.

درباره دکتر فریبرز مصطفوی

دکتر فریبرز مصطفوی dr fariborz mostafavi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فریبرز مصطفوی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان ۶۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبرز مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138429005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبرز مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبرز مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبرز مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبرز مصطفوی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبرز مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.