دکتر فریبرز مصطفوی

دکتر فریبرز مصطفوی

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

13418
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان ۶۰

تلفن:05138429005

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبرز مصطفوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبرز مصطفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هیلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر خوب و با تجربه ای هستند.دارو ها برای دخترم خوب و موثر بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فریبرز مصطفوی
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان ۶۰
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبرز مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبرز مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبرز مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبرز مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبرز مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبرز مصطفوی کجا است؟
دکتر فریبرز مصطفوی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبرز مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبرز مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبرز مصطفوی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبرز مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر فریبرز مصطفوی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبرز مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبرز مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فریبرز مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبرز مصطفوی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبرز مصطفویدکتر فریبرز مصطفوی dr fariborz mostafavi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فریبرز مصطفوی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان ۶۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبرز مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138429005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبرز مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبرز مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبرز مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبرز مصطفوی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبرز مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.