پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

 بورد تخصصی زنان و زایمان از دانشگاه تهران

جراحی سرطان های زنان، سرطان تخمدان، سرطان جسم رحم، سرطان دهانه ی رحم (سرطان سرویکس)، توده ی رحم، کیست تخمدان، چک آپ کامل سرطان -کولپوسکوپی جهت بررسی دهانه ی رحم (سرویکس)، برای بررسی اچ پی وی (HPV) پرخطر، HPV-16, HPV-18، واکسیناسیون اچ پی وی، پاپ اسمیر جهت بررسی دهانه ی رحم (سرویکس)، اندومتریوز، تشخیص و درمان کیست اندومتریوز و درد هنگام عادت ماهانه (دیس منوره)، درمان دارویی و جراحی فیبروم رحم، کرایوتراپی، فریز کردن زگیل تناسلی با اسپری نیتروژن مایع، تشخیص و درمان مشکلات نازایی، تنظیم عادت ماهانه، تحریک تخمک گذاری، تشخیص و درمان مشکلات مرتبط با عادت ماهانه، تخمدان پلی کیستیک، عادات ماهانه ی نامرتب، یائسگی و پوکی استخوان

در مطب پاپ اسمیر، کولپوسکوپی، کرایوتراپی زگیل تناسلی، نمونه برداری از دهانه رحم، نمونه برداری اندومتر، قراردادن و یا برداشتن ای یو دی IUD، قراردادن پساری انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: dr.mahshidzahedi 

کد نظام پزشکی

۳۴۲۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات کیانپارس

آدرس:

اهواز کیانپارس خیابان 2 شرقی مجتمع تشریفات طبقه 8 واحد 806

اطلاعات نادری

آدرس:

اهواز خیابان حافظ(موسوی)جنوبی جنب پارکینگ کارون مجتمع خاتم الانبیا طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهشید زاهدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کیانپارس
نادری
دکتر مهشید زاهدی
دکتر مهشید زاهدی

درباره دکتر مهشید زاهدی

دکتر مهشید زاهدی از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر مهشید زاهدی در اهواز کیانپارس خیابان 2 شرقی مجتمع تشریفات طبقه 8 واحد 806 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133920450-09392141460 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید زاهدی تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.