دکتر سید مجتبی طاهری

دکتر سید مجتبی طاهری

تخصص جراحی عمومی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌ی پزشک

لاپاراسکوپی، تیروئید، گوارش، پستان، چاقی، برداشتن خالی، ختنه و...

دارای بورد تخصصی ناسیونال

عضو جامعه جراحان ایران

بیمارستان های همکار: حضرت فاطمه، مهرگان، پیامبر اعظم و...

کد نظام پزشکی

117316

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مجتبی طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجتبی طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%100
38 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
دکتر سید مجتبی طاهری
دکتر سید مجتبی طاهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجتبی طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجتبی طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجتبی طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجتبی طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجتبی طاهری کجا است؟
دکترسید مجتبی طاهری مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید مجتبی طاهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجتبی طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجتبی طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجتبی طاهری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجتبی طاهری چه زمانی است؟
دکتر سید مجتبی طاهری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجتبی طاهری چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر سید مجتبی طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجتبی طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مجتبی طاهریدکترسید مجتبی طاهری dr seyyed mojtaba taheri از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر سید مجتبی طاهری در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجتبی طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432458613-09393512113 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجتبی طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجتبی طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجتبی طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجتبی طاهری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجتبی طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.