نرگس ایمان پرست

نرگس ایمان پرست

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-۳۸۹۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب بلوار 7 تیر

آدرس:

کرج، بلوار 7 نیر، حدفاصل چهارراه کارخانه قند و چهارراه مصباح، ساختمان بانک کشاورزی، طبقه اول، واحد 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نرگس ایمان پرست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار 7 تیر
نرگس ایمان پرست
نرگس ایمان پرست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس ایمان پرست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس ایمان پرست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس ایمان پرست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس ایمان پرست چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس ایمان پرست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس ایمان پرست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس ایمان پرست کجا است؟
دکتر نرگس ایمان پرست 1 مطب در مطب بلوار 7 تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نرگس ایمان پرست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نرگس ایمان پرست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس ایمان پرست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس ایمان پرست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس ایمان پرست متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس ایمان پرست چه زمانی است؟
دکتر نرگس ایمان پرست از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس ایمان پرست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس ایمان پرست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نرگس ایمان پرست رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس ایمان پرست 0 از 5 است.

درباره نرگس ایمان پرستنرگس ایمان پرست narges iman parast از دکترهای متخصص تخصص مامایی کرج هستند. مطب نرگس ایمان پرست در کرج، بلوار 7 نیر، حدفاصل چهارراه کارخانه قند و چهارراه مصباح، ساختمان بانک کشاورزی، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس ایمان پرست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09353935335 -- 02632749754 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس ایمان پرست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس ایمان پرست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس ایمان پرست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس ایمان پرست تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس ایمان پرست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.