دکتر محمد زنوزی راد

دکتر محمد زنوزی راد

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

50160
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

** بیمار گرامی : روزهای نوبت گیری تنها روزهای زوج ساعت 10:30 تا 12 بعداز ظهر میباشد.**

●ارزیابی و تربیت هوش کودکان(عملکردهای اجرایی مغز)
●کلاسهای تربیت هوش جنین و نوزاد
●مشاوره روانشناسی کودک
●مشاوره تغذیه کودک
●مشاوره تخصصی اختلالات خواب
●مشاوره ژنتیک
 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری(خیابان گلها)، مجتمع سپاس، طبقه اول، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد زنوزی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد زنوزی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر مهربون خوش اخلاق و کار بلد من راضی بودم.

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب و عالی دست دکتر شفاست

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد زنوزی راد
نوبت مطب چهارراه طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری(خیابان گلها)، مجتمع سپاس، طبقه اول، واحد 15
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد زنوزی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد زنوزی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد زنوزی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد زنوزی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد زنوزی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زنوزی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد زنوزی راد کجا است؟
دکتر محمد زنوزی راد 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد زنوزی راد را ببینید.
+
آیا دکتر محمد زنوزی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زنوزی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد زنوزی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد زنوزی راد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد زنوزی راد چه زمانی است؟
دکتر محمد زنوزی راد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زنوزی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد زنوزی راد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد زنوزی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد زنوزی راد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد زنوزی راددکتر محمد زنوزی راد dr mohammad zonnoozi rad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمد زنوزی راد در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری(خیابان گلها)، مجتمع سپاس، طبقه اول، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد زنوزی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632232641 , 09056205116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد زنوزی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد زنوزی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد زنوزی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زنوزی راد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد زنوزی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.