دکتر مهدی شهرزاد

دکتر مهدی شهرزاد

دکترای روانشناسی

روانشناس ورزش
تهران

کد نظام پزشکی

30319

درباره‌پزشک

روانشناسی ورزش
نقشه برداری مغزی
تشخیص اختلالات روانی با آنالیز دقیق امواج مغزی
تحریک مغناطیسی و الکتریکی
استفاده از جدید ترین روش های درمانی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، برج کسرا، پلاک 49، طبقه 8، واحد 17

تلفن:02188698508

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • سلامت

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی شهرزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی شهرزاد
نوبت مطب سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، برج کسرا، پلاک 49، طبقه 8، واحد 17
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شهرزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شهرزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شهرزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی شهرزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شهرزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی شهرزاد کجا است؟
دکتر مهدی شهرزاد 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی شهرزاد را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی شهرزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهرزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی شهرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شهرزاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شهرزاد چه زمانی است؟
دکتر مهدی شهرزاد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهرزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شهرزاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی شهرزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شهرزاد 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی شهرزاددکتر مهدی شهرزاد dr mehdi shaherzad از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مهدی شهرزاد در تهران، سعادت آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، برج کسرا، پلاک 49، طبقه 8، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شهرزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188698508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شهرزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شهرزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شهرزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شهرزاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شهرزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.