دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سوران رجبی

دکتر سوران رجبی

دکترای روانشناسی

بوشهر

کد نظام پزشکی

ر-12552

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوران رجبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سوران رجبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دانشگاه خلیج فارس
بوشهر - بوشهر، دانشگاه خلیج فارس، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، اتاق دکتر سوران رجبی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوران رجبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوران رجبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوران رجبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوران رجبی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوران رجبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوران رجبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوران رجبی کجا است؟
دکتر سوران رجبی 1 مطب در مطب دانشگاه خلیج فارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوران رجبی را ببینید.
+
آیا دکتر سوران رجبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوران رجبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوران رجبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوران رجبی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوران رجبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سوران رجبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوران رجبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوران رجبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوران رجبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوران رجبی 0 از 5 است.
درباره دکتر سوران رجبی


دکتر سوران رجبی dr soran rajabi از دکترهای متخصص روانشناسی بوشهر هستند. مطب دکتر سوران رجبی در بوشهر، دانشگاه خلیج فارس، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، اتاق دکتر سوران رجبی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوران رجبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09176986903 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوران رجبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوران رجبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوران رجبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوران رجبی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوران رجبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.