%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، مقابل بیمارستان شفا،روبروی کوچه 3 ساختمان65، طبقه دوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا داودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا داودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن بهترین دکتری که تا به حال بدم از همه نظر هم تجربه هم اخلاق عاشقشونم.

کاربر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی عالی عالی اخلاقشون خیلی خوبه و مهربون و بسیار با حوصله گوش میدن و پاسخ میدن

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالي هستند ، كاملا نتيجه گرفتم دلسوز،مهربان ،باسواد و با حوصله

بی بی سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و بسیار با معلومات هستند واقعا پزشک خیلی خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا داودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا داودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا داودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا داودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا داودی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا داودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا داودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا داودی کجا است؟
دکتر سارا داودی 1 مطب در خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا داودی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا داودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا داودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا داودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا داودی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا داودی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سارا داودی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا داودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا داودی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سارا داودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا داودی 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا داودیدکتر سارا داودی dr sara davoodi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سارا داودی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، مقابل بیمارستان شفا،روبروی کوچه 3 ساختمان65، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا داودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022340829,07132340829 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا داودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا داودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا داودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا داودی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا داودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.