دکتر عزت بیگم رجایی رامشه

دکتر عزت بیگم رجایی رامشه

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

18329
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز،خیابان زند، کوچه ۴۱، ساختمان سینا، طبقه ۶

تلفن:07132300642

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عزت بیگم رجایی رامشه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با حوصله و دقیقی بودن واقعا خدا خیرشون بده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عزت بیگم رجایی رامشه چقدر است؟
هزینه ویزیت عزت بیگم رجایی رامشه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عزت بیگم رجایی رامشه کجا است؟
دکتر عزت بیگم رجایی رامشه 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را ببینید.
+
آیا دکتر عزت بیگم رجایی رامشه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عزت بیگم رجایی رامشه متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عزت بیگم رجایی رامشه چه زمانی است؟
دکتر عزت بیگم رجایی رامشه از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عزت بیگم رجایی رامشه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عزت بیگم رجایی رامشه 5 از 5 است.

درباره دکتر عزت بیگم رجایی رامشهدکتر عزت بیگم رجایی رامشه dr ezat beygom rajaei rameshe از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در شیراز،خیابان زند، کوچه ۴۱، ساختمان سینا، طبقه ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عزت بیگم رجایی رامشه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132300642 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عزت بیگم رجایی رامشه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عزت بیگم رجایی رامشه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عزت بیگم رجایی رامشه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عزت بیگم رجایی رامشه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.