دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

کد نظام پزشکی: 101142
5 (24 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
193 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

خیابان طالقانی جنوبی
آدرس: کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان مهدی ( بانک سرمایه )، طبقه 2 واحد 204
اولین نوبت آزاد:سه‌شنبه 30 مرداد | 15:00

آدرس مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

خیابان طالقانی جنوبی
آدرس:
کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان مهدی ( بانک سرمایه )، طبقه 2 واحد 204

نظرات درباره دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

5
از 24 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سپیده(1403/04/19)
نوبت دهی مطب
(1403/04/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
مراقبت های دوره ی بارداری
سعیده(1403/03/02)
(1403/03/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من پس از بارداری با ایشان آشنا شدم و ازین بابت خدارا شاکرم، زایمان را هم نزد ایشان انجام دادم و خیییییییییلی خیلی راضی هستم. ایشان بسیار صبورانه و با دقت به حرفهای مریض توجه میکنند و پاسخ میدهند ، از نگرانی های ما مادران، با توضیحاتی که میدهند کم میکنند، بسیار مومن و باخدا هستند . خلاصه همه چی تمام هستند.❤️
سیده فاطمه(1403/02/31)
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
هم مشکل زنان داشتم هم باردارم،واقعا عالی هستند هم از نظر اخلاقی و هم مهارت و هم دلسوزی واقعا با وجدان و با ایمان هستند
مونا(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خوش اخلاق و صبوری هستند
مریم(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خیلی با حوصله می شنوند و نتایج آزمایش را می بینند و راهنمایی می کنند.
رضوان(1402/11/13)
(1402/11/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر خیلی خوبی هستند دانش بالایی دارن من دکترای زیادی رو امتحان کردم تا رسیدم به ایشون خیلی خوبه همچنین خیلی با ارامش صبورانه حرفای آدم گوش می دهند

سوالات متداول راجع به دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم غلامپور قوام آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم غلامپور قوام آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی کجا است؟
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی 1 مطب در خیابان طالقانی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی را ببینید.
آیا دکتر مریم غلامپور قوام آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چه زمانی است؟
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی از روز سه‌شنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر مریم غلامپور قوام آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم غلامپور قوام آبادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم غلامپور قوام آبادیدکتر مریم غلامپور قوام آبادی dr maryam gholampor ghavam abadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان مهدی ( بانک سرمایه )، طبقه 2 واحد 204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014637600,02632756535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم غلامپور قوام آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم غلامپور قوام آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم غلامپور قوام آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.