دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

101142

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان طالقانی جنوبی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان مهدی ( بانک سرمایه )، طبقه 2 واحد 204

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم غلامپور قوام آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم غلامپور قوام آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان طالقانی جنوبی
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم غلامپور قوام آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم غلامپور قوام آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی کجا است؟
دکترمریم غلامپور قوام آبادی خیابان طالقانی جنوبی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم غلامپور قوام آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم غلامپور قوام آبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مریم غلامپور قوام آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم غلامپور قوام آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم غلامپور قوام آبادیدکترمریم غلامپور قوام آبادی dr maryam gholampor ghavam abadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی در کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان مهدی ( بانک سرمایه )، طبقه 2 واحد 204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم غلامپور قوام آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014637600,02632756535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم غلامپور قوام آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم غلامپور قوام آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم غلامپور قوام آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم غلامپور قوام آبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم غلامپور قوام آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.