دکتر بهرام محمدی آزاد

دکتر بهرام محمدی آزاد

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

99176
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حدفاصل خیابان فلسطین و 7 تیر، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام محمدی آزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام محمدی آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون ایشان از اخلاق ونوع برخودشان خیلی خوشم اومد بااحترام تمام رفتار کردن .خداخیرش بده

یسرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبلا ویزیت شدم و دستم که شکسته بود رو خیلی خوب درمان کردن

کورش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق وباسواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهرام محمدی آزادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام محمدی آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام محمدی آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام محمدی آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام محمدی آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام محمدی آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام محمدی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام محمدی آزاد کجا است؟
دکتر بهرام محمدی آزاد 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهرام محمدی آزاد را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام محمدی آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام محمدی آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام محمدی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام محمدی آزاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام محمدی آزاد چه زمانی است؟
دکتر بهرام محمدی آزاد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام محمدی آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام محمدی آزاد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بهرام محمدی آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام محمدی آزاد 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام محمدی آزاددکتر بهرام محمدی آزاد dr bahram mahammadi azad از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر بهرام محمدی آزاد در شیراز، خیابان زند، حدفاصل خیابان فلسطین و 7 تیر، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام محمدی آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178486182 , 07132318378 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام محمدی آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام محمدی آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام محمدی آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام محمدی آزاد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام محمدی آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.