%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاور تغذیه و رژیم درمانی

عضو انجمن تغذیه ایران

کد نظام پزشکی

ت-1876

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی،بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، برج ارم، طبقه 7، واحد 26

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به زهرا احدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران زهرا احدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد .
 

زهرا احدی
زهرا احدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا احدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا احدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا احدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا احدی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا احدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا احدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا احدی کجا است؟
دکترزهرا احدی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا احدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا احدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا احدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا احدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا احدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا احدی چه زمانی است؟
دکتر زهرا احدی از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا احدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا احدی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به زهرا احدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا احدی 5 از 5 است.

درباره زهرا احدیدکترزهرا احدی zahra ahadi از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب زهرا احدی در کرج، خیابان شهید بهشتی،بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیرگذر، برج ارم، طبقه 7، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا احدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09390227243 , 02632265785 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا احدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا احدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا احدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا احدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا احدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.