کد نظام پزشکی

125503

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، خیابان گلباد، برج پزشکان گلباد، طبقه 7

تلفن:04133355319

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساناز ابراهیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ساناز ابراهیمیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر ساناز ابراهیمیان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر ساناز ابراهیمیان
دکتر ساناز ابراهیمیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز ابراهیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز ابراهیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز ابراهیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز ابراهیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز ابراهیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز ابراهیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز ابراهیمیان کجا است؟
دکترساناز ابراهیمیان مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساناز ابراهیمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز ابراهیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز ابراهیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز ابراهیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز ابراهیمیان متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز ابراهیمیان چه زمانی است؟
دکتر ساناز ابراهیمیان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز ابراهیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز ابراهیمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساناز ابراهیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز ابراهیمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر ساناز ابراهیمیاندکترساناز ابراهیمیان dr sanaz ebrahimiyan از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر ساناز ابراهیمیان در تبریز، خیابان آزادی، خیابان گلباد، برج پزشکان گلباد، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز ابراهیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133355319 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز ابراهیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز ابراهیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز ابراهیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز ابراهیمیان متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز ابراهیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.