دکتر معصومه کهن سهل آبادی

دکتر معصومه کهن سهل آبادی

دکترای روانشناسی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خانواده درمانی

زوج درمانی

درمان اختلالات شامل افسردگی، اضطراب، وسواس و....

درمان اختلالات پرخوری و چاقی

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره نوجوان

مشاوره پیش از ازدواج

سبک درمانی :CBT و ACT

کد نظام پزشکی

32453

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب زرهی

آدرس:

شیراز، زرهی (بلوار پاسداران) نبش خیابان کلاهدوز ، جنب گل سرای لاله، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 1 ، واحد 1

اطلاعات مطب زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت خیابان خبرنگار(بلوار مطهری)، مقابل دبیرستان محمدعلی ده بزرگی، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه 3، واحد 13، کلینیک مشاوره و روانشناختی مهرآسا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه کهن سهل آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه کهن سهل آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زرهی
مطب زرگری
دکتر معصومه کهن سهل آبادی
دکتر معصومه کهن سهل آبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه کهن سهل آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه کهن سهل آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه کهن سهل آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه کهن سهل آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه کهن سهل آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه کهن سهل آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه کهن سهل آبادی کجا است؟
دکترمعصومه کهن سهل آبادی مطب زرهی و مطب زرگری مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه کهن سهل آبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه کهن سهل آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه کهن سهل آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه کهن سهل آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه کهن سهل آبادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه کهن سهل آبادی چه زمانی است؟
دکتر معصومه کهن سهل آبادی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه کهن سهل آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه کهن سهل آبادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر معصومه کهن سهل آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه کهن سهل آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه کهن سهل آبادیدکترمعصومه کهن سهل آبادی dr masoume kohan sahl abai از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر معصومه کهن سهل آبادی در شیراز، زرهی (بلوار پاسداران) نبش خیابان کلاهدوز ، جنب گل سرای لاله، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 1 ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه کهن سهل آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175357289 , 09370885128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه کهن سهل آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه کهن سهل آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه کهن سهل آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه کهن سهل آبادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه کهن سهل آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.