دکتر زهرا صمدی

دکتر زهرا صمدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

127896
%98
پیشنهاد(از 36 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا صمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا صمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%98
35 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

حکیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون عااااالی بودن وقتی باردار بودم به شدت با حوصله و خوش‌اخلاق برخورد میکردن و یک سزارین فوق العاده انجام دادن برام انشالله روز به روز بیشتر بدرخشن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من دوبار مراجعه داشتم .بسیار دکتر صبر و دارای تشخیص درستی بودن.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین دکتر ی که دیدم بینهایت خوش اخلاق ودانا

المیراسادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

یه دونه ای خانم دکتر.... بهترینی خانم دکتر... بشدت رآضی بودم و واقعا تک تک نظراتی که مردم از خانم دکتر داخل اینترنت نوشتن واقعیت داره و عالی هستن...و از انتخابم خیلی راضیم ❤🤩

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا صمدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا صمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا صمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا صمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا صمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا صمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا صمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا صمدی کجا است؟
دکتر زهرا صمدی 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا صمدی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا صمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا صمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا صمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا صمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا صمدی چه زمانی است؟
دکتر زهرا صمدی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا صمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا صمدی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر زهرا صمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا صمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا صمدیدکتر زهرا صمدی dr zahra samadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر زهرا صمدی در کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه دوم، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا صمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا صمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا صمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا صمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا صمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا صمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.