دکتر لیلا بازیار

دکتر لیلا بازیار

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

117088
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

جراحی، ایمپلنت، اطفال، پروتزهای دندانی و لمینت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب چهارراه هوابرد

آدرس:

شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5

تلفن:07136499003-

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا بازیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا بازیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا بازیار
نوبت مطب چهارراه هوابرد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا بازیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا بازیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا بازیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا بازیار چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا بازیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بازیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا بازیار کجا است؟
دکتر لیلا بازیار 1 مطب در مطب چهارراه هوابرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا بازیار را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا بازیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بازیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا بازیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا بازیار متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا بازیار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا بازیار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا بازیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا بازیار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر لیلا بازیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا بازیار 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا بازیاردکتر لیلا بازیار dr leila baziyar از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر لیلا بازیار در شیراز، چهارراه هوابرد به سمت زرهی ( بلوار استقلال)، نبش کوچه24، ساختمان ناربن، طبقه 5، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا بازیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136499003- استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا بازیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا بازیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا بازیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا بازیار متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا بازیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.