دکتر راضیه قره قان

دکتر راضیه قره قان

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

150954

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4

تلفن:07136234675

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه قره قان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر راضیه قره قان
نوبت مطب خیابان معالی آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه قره قان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه قره قان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه قره قان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه قره قان چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه قره قان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه قره قان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه قره قان کجا است؟
دکتر راضیه قره قان 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر راضیه قره قان را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه قره قان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه قره قان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه قره قان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه قره قان متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه قره قان چه زمانی است؟
دکتر راضیه قره قان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه قره قان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه قره قان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر راضیه قره قان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه قره قان 0 از 5 است.

درباره دکتر راضیه قره قاندکتر راضیه قره قان dr raziyeh ghareghan از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر راضیه قره قان در شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه قره قان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136234675 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه قره قان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه قره قان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه قره قان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه قره قان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه قره قان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.