دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ویدا محمدزاده

دکتر ویدا محمدزاده

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشگین شهر

کد نظام پزشکی

140117

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب کوچه برق

آدرس:

مشگین شهر، کوچه برق، ساختمان المهدی، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ویدا محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ویدا محمدزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کوچه برق
مشگین شهر - مشگین شهر، کوچه برق، ساختمان المهدی، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ویدا محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ویدا محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ویدا محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ویدا محمدزاده کجا است؟
دکتر ویدا محمدزاده 1 مطب در مطب کوچه برق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ویدا محمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر ویدا محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ویدا محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا محمدزاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ویدا محمدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ویدا محمدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ویدا محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ویدا محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ویدا محمدزاده 0 از 5 است.
درباره دکتر ویدا محمدزاده


دکتر ویدا محمدزاده dr vida mohammad zade از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشگین شهر هستند. مطب دکتر ویدا محمدزاده در مشگین شهر، کوچه برق، ساختمان المهدی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ویدا محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09918340790 , 04532544869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ویدا محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ویدا محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ویدا محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ویدا محمدزاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ویدا محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.