دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مرضیه قره قان

دکتر مرضیه قره قان

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

150955

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4

تلفن:07136234675

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه قره قان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرضیه قره قان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان معالی آباد
شیراز - شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه قره قان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه قره قان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه قره قان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه قره قان چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه قره قان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قره قان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه قره قان کجا است؟
دکتر مرضیه قره قان 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه قره قان را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه قره قان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قره قان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه قره قان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه قره قان متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه قره قان چه زمانی است؟
دکتر مرضیه قره قان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه قره قان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه قره قان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرضیه قره قان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه قره قان 0 از 5 است.
درباره دکتر مرضیه قره قان


دکتر مرضیه قره قان dr marziyeh ghareghan از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مرضیه قره قان در شیراز، معالی آباد، روبه روی مسجد شهید دستغیب، ساختمان پارسا، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه قره قان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136234675 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه قره قان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه قره قان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه قره قان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه قره قان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه قره قان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.