%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص جراح عمومی دارای بورد تخصصی عضو انجمن جراحان ایران

جراحی کوله‌سیستکتومی لاپاراسکوپیک


جراحی ژینکوماستی پستان


جراحی تیروئید خوش خیم و بدخیم


جراحی بیماری های خوش خیم و بدخیم پستان

کد نظام پزشکی

100532

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر رضا علیزاده

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول

تلفن:07632254009

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا علیزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا علیزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر رضا علیزاده
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، دکتر علیزاده در مطب حضور ندارند، پزشک جایگزین ایشان دکتر ملازاده می باشند.

دکتر رضا علیزاده
دکتر رضا علیزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا علیزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا علیزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا علیزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا علیزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا علیزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا علیزاده کجا است؟
دکتررضا علیزاده مطب دکتر رضا علیزاده مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا علیزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا علیزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا علیزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا علیزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا علیزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا علیزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا علیزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا علیزاده چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر رضا علیزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا علیزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا علیزادهدکتررضا علیزاده dr reza alizadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر رضا علیزاده در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا علیزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632254009 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا علیزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا علیزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا علیزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا علیزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا علیزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.