دکتر مهرداد شریفی

دکتر مهرداد شریفی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

بندرعباس

کد نظام پزشکی

54511
%96
پیشنهاد(از 311 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر مهرداد شریفی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سیدجمال، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی بانک صادرات

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه سایر اقشار
 • بیمه ایرانیان
 • بیمه کارمندان دولت
 • بیمه تکمیلی بانک صادرات
 • بیمه نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 311 کاربر)

%96
296 کاربر از 311 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  206 نفر
 • 15-45 دقیقه
  87 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستن و با حوصله به صحبت‌های بیمار گوش میدن

هوشمند
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یکی از دکتران عزیز و محترم و کاربلد که همه ازشون راضی هستند مخصوصا خودم انشاالله خداوند ازشون راضی باشه.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن وکامل به حرف بیمار گوش میدهند

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با افسردگی شدید، سردردهای مداوم و سابقه خودکشی به ایشان مراجعه کردم. بعد از مراجعه به چندین پزشک، ایشون تنها پزشکی بودند که دقیقا دارویی که باید رو با کمترین عوارض ممکن تجویز کردند و بعد از چند ماه کاملا درمان شدم. بسیار حرفه‌ای و صبور هستند، برای هر بیمار کاملا وقت می‌ذارند و با توجه به شرایط هر بیمار داروی مناسب تجویز می‌کنند، بعلاوه مشاور بسیار روحیه‌بخشی هستند.

ارشیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد شریفی
نوبت مطب دکتر مهرداد شریفی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - ، خیابان سیدجمال، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی بانک صادرات
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 16:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد شریفی کجا است؟
دکتر مهرداد شریفی 1 مطب در مطب دکتر مهرداد شریفی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد شریفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد شریفی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد شریفی از روز سه‌شنبه 28 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد شریفی چقدر است؟
تا کنون 311 نفر به دکتر مهرداد شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد شریفی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد شریفیدکتر مهرداد شریفی dr mehrdad sharifi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر مهرداد شریفی در بندرعباس، خیابان سیدجمال، سه راه پلنگ صورتی، طبقه فوقانی بانک صادرات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632233450 , 07632244940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد شریفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.