%۹۳
پیشنهاد(از ۱۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی

کد نظام پزشکی

۵۴۵۱۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر مهرداد شریفی

آدرس:

بندرعباس خیابان سیدجمال سه راه پلنگ صورتی طبقه فوقانی بانک صادرات

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲۴ کاربر)

%۹۳
۱۱۵ کاربر از ۱۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهرداد شریفی
دکتر مهرداد شریفی
دکتر مهرداد شریفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد شریفی کجا است؟
دکتر مهرداد شریفی 1 مطب در مطب دکتر مهرداد شریفی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرداد شریفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد شریفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد شریفی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد شریفی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد شریفی چقدر است؟
تا کنون 124 نفر به دکتر مهرداد شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد شریفی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد شریفیدکتر مهرداد شریفی dr mehrdad sharifi از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباس هستند. مطب دکتر مهرداد شریفی در بندرعباس خیابان سیدجمال سه راه پلنگ صورتی طبقه فوقانی بانک صادرات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632233450 , 07632244940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد شریفی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.