دکتر هادی طاهری

دکتر هادی طاهری

تخصص داخلی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

117359
%99
پیشنهاد(از 83 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن گوارش و کبد ایران گوارش، کبد، آندوسکپی، تشخیص زودرس سرطان معده و ریه، تست میکروب معده، بیماری های آلرژیک و آسم، تست ریه ( اسپیرومتری) ، روماتیسم، بیماری های خونی، دیابت ( مرض قند)، تیرویید و مشکلات هورمونی

ارائه رژیم تخصصی چاقی،ورزشی،بیماری های خاص و دیابت بارداری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب سه راه پلنگ صورتی

آدرس:

بندرعباس سه راه پلنگ صورتی ساختمان آرام روبه روی چاپخانه نیما طبقه سوم

تلفن:07632239695

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک سپه
 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • البرز
 • دانا

اطلاعات مطب شهرک پیامبر اعظم

آدرس:

بندرعباس، بلوار راه آهن، شهرک پیامبر اعظم، پشت سایت بانک ملی، طبقه بالای داروخانه دکتر گلپایگانی

تلفن:076-33521130

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 83 کاربر)

%99
82 کاربر از 83 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مهران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام فوق‌العاده دکتر خوب با اخلاق هستند و تشخیص درست بیماری و درمان عالی

یسنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بودند.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد بسیار گرم و عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی طاهری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی طاهری کجا است؟
دکتر هادی طاهری 2 مطب در مطب سه راه پلنگ صورتی و مطب شهرک پیامبر اعظم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر هادی طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی طاهری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی طاهری چه زمانی است؟
دکتر هادی طاهری از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی طاهری چقدر است؟
تا کنون 83 نفر به دکتر هادی طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی طاهریدکتر هادی طاهری dr hadi taheri از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر هادی طاهری در بندرعباس سه راه پلنگ صورتی ساختمان آرام روبه روی چاپخانه نیما طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632239695 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی طاهری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.