دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%80
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی بسته کلیه PCNL و لاپاراسکوپی پیشرفته سنگ شکنی- نازایی- ناتوانی جنسی و بی اختیاری ادرار جراحی تومورها و بدخیمی های اورولوژیک درمان آندوسکوپیک سنگ های کلیه، حالب و مثانه بورد تخصصی ناسیونال از تهران

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر اردلان اوژند

آدرس:

بندرعباس خیابان اسدآبادی کوچه جنب پاساژ طباطبایی

تلفن:07632235399

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اردلان اوژند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اردلان اوژند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%80
8 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آمنه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر خیلی خوبی هستن شیر مادر حلالت دکتر

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند...

قاسم
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چه سنگت کوچک باشه چه بزرگ توی کلیه لوله میزارن....

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون اولا از نظر اخلاقی عالیه.دوما واققا نوع بیماری را تشخیص میده سوما باتوجه به شرایط موجود ویروس کرونا تمام موارد بهداشتی را رعایت کرده و نوبت دهی آن عالی و بدون معطلی می باشد.جا داره به نوبه خودم از پزشک و منشی کمال تشکر را دارم

محمد جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون واقعا دکتر خوب و خوش اخلاق هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اردلان اوژند
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر اردلان اوژند
بندرعباس - بندرعباس خیابان اسدآبادی کوچه جنب پاساژ طباطبایی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اردلان اوژند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اردلان اوژند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اردلان اوژند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اردلان اوژند چقدر است؟
هزینه ویزیت اردلان اوژند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان اوژند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اردلان اوژند کجا است؟
دکتر اردلان اوژند 1 مطب در مطب دکتر اردلان اوژند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اردلان اوژند را ببینید.
+
آیا دکتر اردلان اوژند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان اوژند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اردلان اوژند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اردلان اوژند متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اردلان اوژند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اردلان اوژند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردلان اوژند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اردلان اوژند چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر اردلان اوژند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اردلان اوژند 4 از 5 است.
درباره دکتر اردلان اوژند


دکتر اردلان اوژند dr ardalan owzhand از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر اردلان اوژند در بندرعباس خیابان اسدآبادی کوچه جنب پاساژ طباطبایی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اردلان اوژند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632235399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اردلان اوژند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اردلان اوژند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اردلان اوژند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اردلان اوژند متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اردلان اوژند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.