دکتر منصور پردل نامدار

دکتر منصور پردل نامدار

تخصص جراحی مغز و اعصاب

بندرعباس

کد نظام پزشکی

78119
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر منصور پردل نامدار

آدرس:

بندرعباس بلوار سید جمال الدین اسدآبادی نبش خیابان شهید کازرونی ساختمان سبز

تلفن:07632248116

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور پردل نامدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور پردل نامدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوشبرخورد و دوستانه و در یک کلام عالی

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشك بسيار خوشرو مي باشند.

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فهمیده و بسیار کار درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور پردل نامدارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور پردل نامدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور پردل نامدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور پردل نامدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور پردل نامدار چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور پردل نامدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور پردل نامدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور پردل نامدار کجا است؟
دکتر منصور پردل نامدار 1 مطب در مطب دکتر منصور پردل نامدار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور پردل نامدار را ببینید.
+
آیا دکتر منصور پردل نامدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور پردل نامدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور پردل نامدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور پردل نامدار متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور پردل نامدار چه زمانی است؟
دکتر منصور پردل نامدار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور پردل نامدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور پردل نامدار چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر منصور پردل نامدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور پردل نامدار 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور پردل نامداردکتر منصور پردل نامدار dr mansoor pordel namdar از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بندرعباس هستند. مطب دکتر منصور پردل نامدار در بندرعباس بلوار سید جمال الدین اسدآبادی نبش خیابان شهید کازرونی ساختمان سبز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور پردل نامدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور پردل نامدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور پردل نامدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور پردل نامدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور پردل نامدار متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور پردل نامدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.