دکتر ساره صفا ایسینی

دکتر ساره صفا ایسینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

36684
%97
پیشنهاد(از 108 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر ساره صفا ایسینی

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی به طرف فلکه قدس ابتدای خیابان شهید جاهد ساختمان الماس

تلفن:07632226306

بیمه‌های طرف قرارداد

 • روستاییان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ساره صفا ایسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساره صفا ایسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 108 کاربر)

%97
104 کاربر از 108 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  43 نفر
 • 15-45 دقیقه
  48 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

میترا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب است

فخرالسادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستن و من خیلی دوستشون دارم راهنمایی میکنن که بارداری خوبی داشته باشم.

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باصبر وحوصله وخوش اخلاق،در تخصص پزشکی یکی از بهترین دکترهای شهر هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ساره صفا ایسینی
نوبت مطب دکتر ساره صفا ایسینی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس چهارراه مرادی به طرف فلکه قدس ابتدای خیابان شهید جاهد ساختمان الماس
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساره صفا ایسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساره صفا ایسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساره صفا ایسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساره صفا ایسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساره صفا ایسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساره صفا ایسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساره صفا ایسینی کجا است؟
دکتر ساره صفا ایسینی 1 مطب در مطب دکتر ساره صفا ایسینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساره صفا ایسینی را ببینید.
+
آیا دکتر ساره صفا ایسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساره صفا ایسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساره صفا ایسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساره صفا ایسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساره صفا ایسینی چه زمانی است؟
دکتر ساره صفا ایسینی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساره صفا ایسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساره صفا ایسینی چقدر است؟
تا کنون 108 نفر به دکتر ساره صفا ایسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساره صفا ایسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر ساره صفا ایسینیدکتر ساره صفا ایسینی dr sareh safa isini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر ساره صفا ایسینی در بندرعباس چهارراه مرادی به طرف فلکه قدس ابتدای خیابان شهید جاهد ساختمان الماس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساره صفا ایسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632226306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساره صفا ایسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساره صفا ایسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساره صفا ایسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساره صفا ایسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساره صفا ایسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.