%۹۵
پیشنهاد(از ۵۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی عمومی بورد فوق تخصصی جراحی سینه و توراکس فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان

چک اپ و غربالگری پستان بیماریهای پستان سرطان پستان زیبایی و پلاستیک پستان، ماموپلاستی گذاشتن پروتز پستان جراحی ژ

ینکوماستی در اقایان عمل جراحی سینوس مویی با فلاپ عضلانی(لیمبرگ فلاپ) بدون بازگشت جراحی توراکوسکوپی برای تعریق کف 

دست(هیپرهیدروز)

در مطب نمونه برداری پستان با سوزن مخصوص(کور بیوبسی) عملهای جراحی کوچک انجام می شود

همکاری با بیمارستان امام رضا بندرعباس مطب و کلینیک بیماریهای پستان

کد نظام پزشکی

۲۵۴۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب دکتر سیدحسام الدین بنی هاشمی

آدرس:

بندرعباس خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی جنب پاساژ طباطبایی ساختمان پزشکان نور

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵۴ کاربر)

%۹۵
۵۱ کاربر از ۵۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سیدحسام الدین بنی هاشمی
ملاحظات

تنها فرد بیمار در مطب اجازه ورود به مطب را دارد.همراه بیمار در مطب اجازه ورود ندارد.

دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی
دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسام الدین بنی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی کجا است؟
دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی 1 مطب در مطب دکتر سیدحسام الدین بنی هاشمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 54 نفر به دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی

دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی dr seyyed hesamoddin bani hashemi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی در بندرعباس خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی جنب پاساژ طباطبایی ساختمان پزشکان نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632240505 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی تخصص جراحی عمومی ، فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسام الدین بنی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.