دکتر علی اصغر ابریشمی زاده

دکتر علی اصغر ابریشمی زاده

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

نورو رادیولوژی
بندرعباس

کد نظام پزشکی

57910
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات فلوشیپ فوق تخصصی نورو رادیولوژی مداخله ای از سوییس ( بیماری های عروق، مغز و سکته های مغزی) استادیار دانشگاه عضو انجمن بین المللی سردرد عضو انجمن ام اس ایران عضو انجمن صرع و علوم اعصاب ایران نوار عصب و عضله، نوار مغزی، سونوگرافی و آنژیوگرافی عروق سر و گردن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر علی اصغر ابریشمی زاده

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد

تلفن:07632235445

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر ابریشمی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر ابریشمی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی در مورد میگرن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر ابریشمی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر ابریشمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر ابریشمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر ابریشمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر ابریشمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر ابریشمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابریشمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر ابریشمی زاده کجا است؟
دکتر علی اصغر ابریشمی زاده 1 مطب در مطب دکتر علی اصغر ابریشمی زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر ابریشمی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر ابریشمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابریشمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر ابریشمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر ابریشمی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر ابریشمی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر ابریشمی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر ابریشمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر ابریشمی زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی اصغر ابریشمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر ابریشمی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر ابریشمی زادهدکتر علی اصغر ابریشمی زاده dr aliasghar abrishamizadeh از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر علی اصغر ابریشمی زاده در بندرعباس خیابان سید جمال الدین ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر ابریشمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632235445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر ابریشمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر ابریشمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر ابریشمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر ابریشمی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر ابریشمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.