فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گوارش و کبد بزرگسالان
  4. دکترهای بندرعباس
  5. دکتر گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس

در این لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد و معده بزرگسالان شهر بندرعباس را همراه با آدرس و تلفن مطب مشاهده می کنید و با انتخاب دکتر گوارش و کبد خوب در بندرعباس به راحتی به صورت آنلاین و اینترنتی نوبت مطب دکتر گوارش بگیرید. 

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر محمدباقر میری

دکتر محمدباقر میری

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان / تخصص داخلی
4.7(186 نظر)
93٪پیشنهاد کاربران
7144نوبت موفق در دکترتو
گوارش، کبد و مجاری صفراوی
خدمات: آندوسکوپی سونوگرافی، سرطان کبد، پولیپکتومی (جراحی برداشتن پولیپ)، خونریزی مجاری گوارشی، آندوسکوپی معده (گاستروسکوپی)، هپاتیت آ نوع اول A، هپاتیت نوع ای E، هپاتیت نوع دی D، هپاتیت نوع سی C، هپاتیت نوع ب B، سرطان کولون، کولیت آلسراتیو روده، زخم معده، عفونت معده، اسپاسم معده و شکم، انگل روده، زخم روده، زخم اثنی عشر، کبد چرب گرید 1، کبد چرب گرید 2، کبد چرب گرید 3، کبد چرب گرید 4، رفلاکس معده (GERD)، مدفوع سیاه (ملنا)، خون در مدفوع، سلیاک، کرون (التهاب روده)، کولونوسکوپی، اسهال، آلرژی غذایی (عدم تحمل غذا)، عدم تحمل گلوتن (حساسیت به گلوتن)، التهاب روده، عدم تحمل لاکتوز، آبسه کبد، سرطان لوزالمعده، دل درد (درد شکمی)، سیروز کبدی، خونریزی مقعدی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، خیابان اسدآبادی، چهارراه فاطمیه، ساختمان پزشکان هرمز، بالای بانک کشاورزی، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 7 مرداد
دکتر مجتبی خادمی

دکتر مجتبی خادمی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان / تخصص داخلی
4.7(149 نظر)
94٪پیشنهاد کاربران
6944نوبت موفق در دکترتو
خدمات: آندوسکوپی سونوگرافی، سرطان کبد، پولیپکتومی (جراحی برداشتن پولیپ)، پولیپ کیسه صفرا، زخم روده، انگل روده، زخم اثنی عشر، کبد چرب گرید 1، کبد چرب گرید 2، کبد چرب گرید 3، کبد چرب گرید 4، رفلاکس معده (GERD)، مدفوع سیاه (ملنا)، خون در مدفوع، کولونوسکوپی، اسهال، سلیاک، آلرژی غذایی (عدم تحمل غذا)، خونریزی مجاری گوارشی، آندوسکوپی معده (گاستروسکوپی)، عدم تحمل گلوتن (حساسیت به گلوتن)، عدم تحمل لاکتوز، التهاب روده، آبسه کبد، سرطان کولون، هپاتیت نوع ب B، هپاتیت آ نوع اول A، هپاتیت نوع سی C، هپاتیت نوع دی D، هپاتیت نوع ای E، اسپاسم مری، کولیت آلسراتیو روده، زخم معده، عفونت معده، اسپاسم معده و شکم، سرطان لوزالمعده، دل درد (درد شکمی)، سیروز کبدی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، چهاراه مرادی، کوچه بانک پارسیان، ساختمان نگین، طبقه 5
+1 مطب دیگر
اولین نوبت آزاد مطب:
دوشنبه 22 مرداد
دکتر عبدالرسول توکلی گارماسه

دکتر عبدالرسول توکلی گارماسه

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان / تخصص داخلی
4.8(94 نظر)
96٪پیشنهاد کاربران
3608نوبت موفق در دکترتو
خدمات: آندوسکوپی سونوگرافی، سرطان کبد، پولیپکتومی (جراحی برداشتن پولیپ)، پولیپ کیسه صفرا، اسپاسم مری، هپاتیت آ نوع اول A، هپاتیت نوع ب B، هپاتیت نوع سی C، هپاتیت نوع دی D، هپاتیت نوع ای E، سرطان کولون، کولیت آلسراتیو روده، زخم معده، آنتروسکوپی، عفونت معده، اسپاسم معده و شکم، انگل روده، زخم روده، زخم اثنی عشر، کبد چرب گرید 1، کبد چرب گرید 2، کبد چرب گرید 3، کبد چرب گرید 4، رفلاکس معده (GERD)، مدفوع سیاه (ملنا)، خون در مدفوع، سلیاک، کولونوسکوپی، کرون (التهاب روده)، اسهال، آلرژی غذایی (عدم تحمل غذا)، خونریزی مجاری گوارشی، عدم تحمل گلوتن (حساسیت به گلوتن)، التهاب روده، عدم تحمل لاکتوز، آبسه کبد، سرطان لوزالمعده، دل درد (درد شکمی)، سیروز کبدی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه5، واحد19
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 4 مرداد

درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس 

نام، متخصص گوارش، به معده و روده اشاره دارد. "Gastro" به معنی معده، "Enter" به معنای روده و "ologist" به معنای متخصص است. یک دکتر متخصص گوارش تمامی اندام‌های زیر را بررسی و در صورت بروز هر گونه اختلال یا مشکل در این اندام‌ها به درمان آن‌ها می‌پردازد:

•دهان

•مری 

•کیسه صفرا

•لوزالمعده

•کبد

•معده

•مجاری صفراوی

بهترین دکتر متخصص گوارش و معده بندرعباس کدام بیماری ها را درمان می کند؟

متخصصین گوارش چه شرایطی را تشخیص و درمان می کنند؟

بیماری‎‌های رایجی که متخصصین گوارش درمان می کنند عبارتند از:

بیماری های گوارشی که بر معده و روده شما تأثیر می گذارد، مانند:

-سندرم روده تحریک پذیر (IBS) 

-بیماری التهابی روده (IBD) 

-بیماری سلیاک

-رشد بیش از حد باکتری‌های روده کوچک (SIBO)

-آلرژی و عدم تحمل غذایی

-زخم معده

-دیورتیکولیت

-آپاندیسیت

-پولیپ کولورکتال

-هموروئید

اختلالات مری مانند:

-مشکلات بلع

-بیماری ریفلاکس معده (GERD) 

-ازوفاژیت 

-فتق هیاتال 

بیماری های کبدی مانند:

-هپاتیت ویروسی

-هپاتیت سمی

-بیماری کبد چرب

-سیروز

بیماری های پانکراس، صفراوی و کیسه صفرا مانند:

-سنگ کیسه صفرا

-کوله سیستیت

-پانکراتیت

چه علائمی را باید به متخصص گوارش بگویم؟

ممکن است با علائم شایع گوارشی از جمله موارد زیر روبه‌رو شویم. در این شرایط باید سریعا به متخصص گوارش مراجعه کنیم:

-درد شکم

-نفخ شکم 

-سوء هاضمه

-گاز

-تهوع و استفراغ

-خونریزی از رکتوم

-اسهال

-یبوست یا مشکل در مدفوع

-کاهش یا افزایش وزن ناگهانی و بی‌علت

-سوزش سردل

-زردی

چگونه دکتر فوق تخصص گوارش و کبد خوب در بندرعباس را پیدا کنیم؟

یکی از راه‌های یافتن دکتر متخصص گوارش در بندرعباس یا فوق تخصص گوارش بندرعباس علاوه‌بر پرس و جو از اطرافیان، جست‌وجو در اینترنت است. 

می‌توان از این طریق با توجه به تمام شرایطی که برای ما حائز اهمیت است، مناسب‌ترین و بهترین دکتر گوارش در بندرعباس که بیشترین میزان امتیاز را در بین دیگر پزشکان داشته پیدا کرده و نوبت دلخواه خود را در تاریخ مد نظر خود ثبت کرد.

با این روش می‌توان سایر اطلاعاتی که در رابطه با یک پزشک متخصص خوب نیاز هست را نیز مورد بررسی و سنجش قرار داد و از طرفی متخصصین مختلف را باهم مقایسه کرد.

چگونه از بهترین دکتر متخصص گوارش و کبد در بندرعباس اینترنتی و در سریعترین زمان نوبت مطب بگیریم؟

برای انتخاب دکتر گوارش بندرعباس که با توجه به فاکتورهای مد نظر شما بهترین انتخاب باشد، می‌توان از پلتفرم آنلاین دکترتو کمک گرفت. 

دکترتو توانسته است با جمع‌آوری اطلاعات تمامی پزشکان شرایطی را برای افراد مختلف مهیا کند تا بتوانند با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، بهترین پزشک متخصص مناسب خود را در سریع‎‌ترین زمان ممکن پیدا کرده و نوبت خود را ثبت کنند.

این فضا به شما این امکان را می‌دهد که با مشاهده امتیاز و نظرات سایر مراجعین، آن‌ها را مورد مقایسه قرار داده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان (متخصص و فوق تخصص) در بندرعباس


برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در
بندرعباس
، می توانید به لیست دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو


با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گوارش و کبد بزرگسالان خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در بندرعباس استفاده کنید

بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در ایران

دکتر گوارش و کبد بزرگسالان اراکدکتر گوارش و کبد بزرگسالان ساریدکتر گوارش و کبد بزرگسالان تبریزدکتر گوارش و کبد بزرگسالان ارومیهدکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرمانشاهدکتر گوارش و کبد بزرگسالان اهوازدکتر گوارش و کبد بزرگسالان شیرازدکتر گوارش و کبد بزرگسالان مشهددکتر گوارش و کبد بزرگسالان اصفهاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان زاهداندکتر گوارش و کبد بزرگسالان سنندجدکتر گوارش و کبد بزرگسالان همداندکتر گوارش و کبد بزرگسالان شهرکرددکتر گوارش و کبد بزرگسالان خرم آباددکتر گوارش و کبد بزرگسالان ایلامدکتر گوارش و کبد بزرگسالان یاسوجدکتر گوارش و کبد بزرگسالان بوشهردکتر گوارش و کبد بزرگسالان زنجاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان سمناندکتر گوارش و کبد بزرگسالان یزددکتر گوارش و کبد بزرگسالان بیرجنددکتر گوارش و کبد بزرگسالان تهراندکتر گوارش و کبد بزرگسالان اردبیلدکتر گوارش و کبد بزرگسالان قمدکتر گوارش و کبد بزرگسالان قزویندکتر گوارش و کبد بزرگسالان گرگاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان بجنورددکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرجدکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرماندکتر گوارش و کبد بزرگسالان رشت

بهترین دکترهای متخصص در بندرعباس

دکتر زنان بندرعباسدکتر عمومی بندرعباسدکتر متخصص داخلی بندرعباسدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) بندرعباسدکتر روانشناس بندرعباسدکتر دندانپزشک بندرعباسدکتر جراحی عمومی بندرعباسدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباسدکتر قلب بندرعباسدکتر متخصص ارتوپد بندرعباسدکتر متخصص چشم پزشک بندرعباسدکتر متخصص گوش و حلق و بینی بندرعباسدکتر متخصص تغذیه بندرعباسدکتر متخصص اورولوژی بندرعباسدکتر پوست بندرعباسمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباسجراح مغز و اعصاب بندرعباسدکتر متخصص بیماری های عفونی بندرعباسمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی بندرعباسدکتر بینایی سنجی بندرعباسدکتر متخصص غدد بندرعباسمتخصص فیزیوتراپی بندرعباسمتخصص شنوایی سنجی بندرعباسدکتر متخصص ریه بندرعباسمتخصص روماتولوژی بندرعباسدکتر جراح پلاستیک بندرعباسدکتر متخصص گفتار درمانی بندرعباسدکتر متخصص آسم و آلرژی بندرعباسدکتر متخصص خون و سرطان شناسی بندرعباسدکتر متخصص کلیه بزرگسالان بندرعباسدکتر متخصص غدد کودکان بندرعباسدکتر متخصص کایروپراکتیک بندرعباسدکتر مامایی بندرعباسمتخصص رادیوتراپیست بندرعباسمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی بندرعباسدکتر مشاور دارویی بندرعباسدکتر متخصص ژنتیک پزشکی بندرعباسدکتر متخصص طب سنتی بندرعباسدکتر متخصص درد بندرعباس