دکتر یوسف بوستان سعدی

دکتر یوسف بوستان سعدی

تخصص چشم پزشکی

بندرعباس
%۹۴
پیشنهاد(از ۶۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح ومتخصص چشم و اکولو پلاستیک (زیبایی چشم -پلک-ابر)

تغییر رنگ چشم

حذف دائمی عینک

عمل جراحی آب مروارید به شیوه نوین
تنبلی و انحراف چشم کودکان
زیبایی پلک و تزریق بوتاکس
لیزیک و حذف عینک در 5 دقیقه
مجرای اشکی و خشکی چشم
آب سیاه

کد نظام پزشکی

۱۲۸۸۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر یوسف بوستان سعدی

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول واحد ۷

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف بوستان سعدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف بوستان سعدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۶ کاربر)

%۹۴
۶۲ کاربر از ۶۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر یوسف بوستان سعدی
ملاحظات

لطفا مراجعین محترم بدون همراه به مطب مراجعه کنند.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر یوسف بوستان سعدی
دکتر یوسف بوستان سعدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف بوستان سعدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف بوستان سعدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بوستان سعدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف بوستان سعدی چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف بوستان سعدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بوستان سعدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف بوستان سعدی کجا است؟
دکتر یوسف بوستان سعدی 1 مطب در مطب دکتر یوسف بوستان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یوسف بوستان سعدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف بوستان سعدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بوستان سعدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف بوستان سعدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف بوستان سعدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف بوستان سعدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بوستان سعدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بوستان سعدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف بوستان سعدی چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر یوسف بوستان سعدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف بوستان سعدی 5 از 5 است.

درباره دکتر یوسف بوستان سعدیدکتر یوسف بوستان سعدی dr yousef boostan sadi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی بندرعباس هستند. مطب دکتر یوسف بوستان سعدی در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف بوستان سعدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632228048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف بوستان سعدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف بوستان سعدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف بوستان سعدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف بوستان سعدی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف بوستان سعدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.