دکتر مهدی عرفانی

دکتر مهدی عرفانی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص لاپروسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

25170
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ضلع جنوبی فروشگاه رفاه، کوچه شهید رضایی(۱۷۰شرقی) پلاک ۸، واحد۴

تلفن:02177744819

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی عرفانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی عرفانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیوشا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی عرفانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی عرفانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی عرفانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی عرفانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی عرفانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی عرفانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عرفانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی عرفانی کجا است؟
دکتر مهدی عرفانی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی عرفانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی عرفانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عرفانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی عرفانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی عرفانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی عرفانی چه زمانی است؟
دکتر مهدی عرفانی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی عرفانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی عرفانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهدی عرفانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی عرفانی 3 از 5 است.

درباره دکتر مهدی عرفانیدکتر مهدی عرفانی dr mahdi erfani از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهدی عرفانی در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ضلع جنوبی فروشگاه رفاه، کوچه شهید رضایی(۱۷۰شرقی) پلاک ۸، واحد۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی عرفانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177744819 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی عرفانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی عرفانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی عرفانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی عرفانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی عرفانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.