دکتر مینا اسدی

دکتر مینا اسدی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

120447
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه 32، پلاک 1، ساختمان پزشکان یاس، طبقه 5، واحد 502

تلفن:02188874000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پرستو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من قبلا خیلی اعتقادی به روانپزشک نداشتم. ولی بعد از تجویز های خانم دکتر اسدیایمان دارم بسیاری از مشکلات مزمن جسمی ما ناشی از عدم مراجعه به روانپزشک در زمان مناسب است.مغز هم عضو بدن ماست. ممکن است نیاز به پزشک متخصص داشته باشد. خانم دکتر اسدی را به شدت توصیه می کنم.

سیدعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک باحوصله ای هستن وبه دقت به گفته ها گوش میدن

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسواد، با حوصله،

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینا اسدی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا اسدی کجا است؟
دکتر مینا اسدی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر مینا اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا اسدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا اسدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینا اسدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا اسدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مینا اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا اسدی



دکتر مینا اسدی dr mina asadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مینا اسدی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه 32، پلاک 1، ساختمان پزشکان یاس، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188874000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا اسدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.