دکتر اسماعیل ایدنی

دکتر اسماعیل ایدنی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تهران
%۹۵
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۳۵۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک ،خیابان چهاردهم، پلاک 11، ساختمان پزشکان شفق، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماعیل ایدنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل ایدنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۹۵
۱۶ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

بیمار محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر اسماعیل ایدنی
دکتر اسماعیل ایدنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل ایدنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل ایدنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل ایدنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل ایدنی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل ایدنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل ایدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل ایدنی کجا است؟
دکتر اسماعیل ایدنی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسماعیل ایدنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل ایدنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل ایدنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل ایدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل ایدنی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل ایدنی چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل ایدنی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل ایدنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل ایدنی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر اسماعیل ایدنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل ایدنی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل ایدنیدکتر اسماعیل ایدنی dr esmail eidani از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر اسماعیل ایدنی در خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک ،خیابان چهاردهم، پلاک 11، ساختمان پزشکان شفق، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل ایدنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188191468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل ایدنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل ایدنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل ایدنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل ایدنی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل ایدنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.