دکتر امیر سبزواری

دکتر امیر سبزواری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

27515

درباره‌پزشک

مشاوره در زمینه مشکلات زناشویی مشکلات و اختلالات جنسی و ....

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران،خیابان پاسداران،ابتدای بوستان نهم،ساختمان 135،طبقه اول،واحد 3

تلفن:02122776359

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر سبزواری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر سبزواری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر سبزواری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر سبزواری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر سبزواری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر سبزواری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر سبزواری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر سبزواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر سبزواری کجا است؟
دکتر امیر سبزواری 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر سبزواری را ببینید.
+
آیا دکتر امیر سبزواری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر سبزواری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر سبزواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر سبزواری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر سبزواری چه زمانی است؟
دکتر امیر سبزواری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر سبزواری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر سبزواری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیر سبزواری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر سبزواری 0 از 5 است.

درباره دکتر امیر سبزواریدکتر امیر سبزواری dr amir sabzevari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر امیر سبزواری در تهران،خیابان پاسداران،ابتدای بوستان نهم،ساختمان 135،طبقه اول،واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر سبزواری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122776359 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر سبزواری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر سبزواری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر سبزواری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر سبزواری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر سبزواری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.