دکتر مصطفی افشارلر

دکتر مصطفی افشارلر

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۹۶۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران ، پونک ، خیابان میرزا بابائی ، عدل جنوبی ، ساختمان فتح ، طبقه دوم، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی افشارلر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی افشارلر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

بیماران محترم لطفا بعد از نوبت گیری با شماره 02144454085 تماس بگیرید .با تشکر

دکتر مصطفی افشارلر
دکتر مصطفی افشارلر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی افشارلر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی افشارلر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی افشارلر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی افشارلر چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی افشارلر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی افشارلر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی افشارلر کجا است؟
دکتر مصطفی افشارلر 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی افشارلر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی افشارلر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی افشارلر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی افشارلر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی افشارلر متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی افشارلر چه زمانی است؟
دکتر مصطفی افشارلر از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی افشارلر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی افشارلر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مصطفی افشارلر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی افشارلر 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی افشارلردکتر مصطفی افشارلر dr mostafa afsharlar از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی افشارلر در تهران ، پونک ، خیابان میرزا بابائی ، عدل جنوبی ، ساختمان فتح ، طبقه دوم، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی افشارلر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146178142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی افشارلر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی افشارلر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی افشارلر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی افشارلر تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی افشارلر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.