دکتر نورالله کرم بخشیان

دکتر نورالله کرم بخشیان

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

25684
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،میدان پونک،ساختمان آرش،واحد 18

تلفن:02144425262

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نورالله کرم بخشیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نورالله کرم بخشیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آنیسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دختر من در هفت سالگی یک‌ ماه بیمار بود به چند پزشک متخصص مراجعه کردیم متاسفانه تا یکماه تب پایین نمیومد بعد نزد دکتر کرم بخشیان رفتیم در همان مرحله اول تشخیص دادند..... بسیار مهربان و حاذق و عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نورالله کرم بخشیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نورالله کرم بخشیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نورالله کرم بخشیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نورالله کرم بخشیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نورالله کرم بخشیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نورالله کرم بخشیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نورالله کرم بخشیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نورالله کرم بخشیان کجا است؟
دکتر نورالله کرم بخشیان 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نورالله کرم بخشیان را ببینید.
+
آیا دکتر نورالله کرم بخشیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نورالله کرم بخشیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نورالله کرم بخشیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نورالله کرم بخشیان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نورالله کرم بخشیان چه زمانی است؟
دکتر نورالله کرم بخشیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نورالله کرم بخشیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نورالله کرم بخشیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نورالله کرم بخشیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نورالله کرم بخشیان 5 از 5 است.

درباره دکتر نورالله کرم بخشیاندکتر نورالله کرم بخشیان dr norallah karambakhshiyan از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نورالله کرم بخشیان در تهران،میدان پونک،ساختمان آرش،واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نورالله کرم بخشیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144425262 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نورالله کرم بخشیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نورالله کرم بخشیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نورالله کرم بخشیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نورالله کرم بخشیان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نورالله کرم بخشیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.